Заховалось під крилом діброви…

24 квітня у Бандурівському сільському клубі презентували книгу “Заховалось під крилом діброви… Історичний нарис про село Бандурове”, яку написали краєзнавці Василь Білошапка з Олександрівки та Микола Коломієць з Красносілки. Видання побачило світ у Центрально-Українському видавництві (м. Кропивницький).

На презентацію прибуло чимало людей – жителів села, гостей з Олександрівки, Красносілки, Ставидел. Серед гостей були голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота, помічники-консультанти народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко та Катерина Бондаренко.

Розпочалась презентація піснею про Бандурове у виконанні аматорського фольклорного колективу “Бондарівна” Бандурівського сільського клубу під керівництвом завідуючої клубом Ольги Юрченко.

Про книгу і село тепло говорили ведуча презентації, завідуюча сільською бібліотекою Ніна Кучеренко, автори видання Микола Коломієць і Василь Білошапка.

З появою книги авторів і жителів села привітали голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота, сільський голова Красносілки Іван Богаченко, депутат районної ради, житель Бандурового Микола Поліщук.

Потім усі присутні у залі отримали у подарунок книгу з автографами авторів. Після презентації людей запросили скуштувати кулешу, смаженої риби, вареників.

Видання книги стало можливим за фінансової підтримки торгового дому “Елітне насіння” (керівник Олександр Камишов), за що щире спасибі добрим людям.

Ідея книги належить почесному краєзнавцю Кіровоградщини, члену обласного літературного об’єднання “Степ” Миколі Коломійцю. Микола Миколайович особисто побував в багатьох оселях жителів Бандурового, накопичив чималий документальний матеріал, частина з якого стала основою для публікацій у районній газеті “Вперед”, а згодом згодилась і в книзі. Багато відомостей про Бандурове було і у директора Олександрівського районного краєзнавчого музею Василя Білошапки. Допомагали у збиранні матеріалів для книги жителі села і вихідці із нього. Тож дослідники об’єднали свої зусилля і вийшла книга “Заховалось під крилом діброви… Історичний нарис про село Бандурове”, де чимало жителів і вихідців села прочитають про себе та своїх рідних.

Кількість переглядів: 79