Запрошуємо на роботу в органи державної виконавчої служби!

Усіх бажаючих здобути практичний досвід у юридичній сфері, Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області запрошує на роботу в органи державної виконавчої служби.

Звертаємо увагу, що працівники органів державної виконавчої служби є державними службовцями, які у відповідності до Закону України «Про державну службу» та Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» мають право на соціальний та правових захист відповідно до статусу, на просування по службі, отримання винагороди в порядку встановленому Законом України «Про виконавче провадження».

Наразі є вакантними посади начальників відділів державної виконавчої служби, заступника начальника  відділу державної виконавчої служби, старшого державного виконавця та державного виконавця.

Усіх бажаючих працювати у нашій структурі пропонуємо звертатися до Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 6/7, каб. 214, тел. (0522) 35-66-56 або до відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 6/7, каб. 111, тел. (0522) 35-66-47.

Кількість переглядів: 33