Запрошуються на роботу сімейні лікарі

КНП «Олександрівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує на роботу сімейних лікарів (терапевтів, педіатрів) для заміщення 2-ох вакантних посад лікаря загальної практики – сімейних лікарів Єлизаветградківської  амбулаторії загальної практики – сімейної  медицини для обслуговування мешканців смт Єлизаветградка,  Лісове сіл Михайлівка, Підлісне, Букварка.

Ми шукаємо в команду лікаря, який любить свою роботу, спрямований на довгострокове партнерство та прагне працювати в дружньому колективі.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта. Спеціалізація за фахом «Загальна практика – сімейна медицина» («Терапія», «Педіатрія»). Бажано досвід роботи, цілеспрямованість та прагнення до самовдосконалення. Знання стандартів та сучасних підходів до лікування.

Обов’язки:

Надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам в рамках своєї спеціальності відповідно до встановлених стандартів, використовуючи сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.
Переваги роботи в медичному закладі:

• в закладі наявний автомобіль, Renault Duster, проведено капітальний ремонт амбулаторії та є всі сучасні інженерні комунікації (опалення, гаряча вода, LED-освітлення, водопостачання та водовідведення);

• заклад забезпечений медичним обладнанням (гематологічний аналізатор, ЕКГ з телеметричним пристроєм передачі даних, сечовий аналізатор, холестерометр, глюкометри, отоофтальмоскоп тиску та інше);

• кожному лікарю для роботи виділено окремий кабінет;

• кожне робоче місце забезпечено комп’ютером, інтернетом, принтером;

• підтримка з боку місцевої влади, в тому числі забезпечення службовим житлом;

• гідна заробітна плата.

З питань працевлаштування звертатися
за телефоном: (05242)3-20-26, 3-21-84
адресою: 27300, Кровоградська  обл., смт. Олександрівка, вул. Шевченка 57.
Email: rcpmsd@olexrda.kr-admin.gov.ua

Кількість переглядів: 15