Засідання дорадчого органу при управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

28 травня 2013 року в залі засідань Олександрівської райдержадміністрації відбулося чергове засідання дорадчого органу при управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени дорадчого органу, делеговані особи та фахівці із соціальної роботи Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Заслухали інформацію виконуючого обов’язки директора РЦСССДМ Світлани Безпечної щодо роботи Центру за травень та про постановку 5 сімей на облік, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

   На засіданні було зазначено, що основними причинами обліковування Центром цих сімей стало безвідповідальне батьківство, складні стосунки в сімї та сприяння в оформленні документів.

   Також Світлана Безпечна проінформувала присутніх про зняття з обліку 15 сімей, з якими була проведена різнопланова робота, в результаті якої сім’ї подолали складні життєві обставини та в подальшому здатні самостійно вирішувати свої поточні проблеми. 

     На засіданні дорадчого органу були прийняті відповідні рішення про облік сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та здійснення соціального супроводу районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сімей, що потрапили в складні життєві обставини.

Кількість переглядів: 67