Засідання Громадської ради

Сьогодні, 26 грудня в приміщенні районної організації ветеранів України відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Участь в засіданні громадської ради взяв завідувач сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Найко.

На засіданні громадської ради було розглянуті питання про орієнтовний план проведення у 2015 році консультацій Олександрівської районної державної адміністрації з громадськістю та про донесення до населення та утвердження у суспільній свідомості тези щодо відсутності альтернативи унітарності України та неприйнятності ідеї зміни форми її державного устрою.

Громадська рада, обговорюючи питання державного устрою України зазначила, що Президент України Петро Порошенко, користуючись підтримкою найбільших політичних сил в Україні, пропонує провести реформу, спрямовану на децентралізацію влади. Відповідні заходи передбачено у проекті конституційної реформи, ініційованої Главою держави.

Найбільш оптимальним варіантом форми державного устрою для України є унітарна республіка з розширеними переліком делегованих повноважень регіонам, що має сприяти підвищенню рівня життя громадян та викоріненню тенденцій сепаратизму, розширенню почуття єдності між усіма українцями, консолідації громадян та політичній стабілізації.

Кількість переглядів: 19