Засідання колегії райдержадміністрації

26 лютого голова Олександрівської райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

На колегії розглянуто ряд питань, пов’язаних з соціально-економічним розвитком району. Про підсумки виконання Програми соціального і економічного розвитку Олександрівського району на 2012 рік присутніх інформував начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов. Детально охарактеризувавши всі показники соціально-економічного розвитку, він наголосив, що у 2012 року забезпечено виконання більшості показників.

Про підсумки надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за 2012 рік  доповів заступник начальника, начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Кіровоградської області ДПС.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Федір Шаповал проаналізував виконання районної цільової програми”Шкільна парта” на 2011-2015 роки.

Також під час колегії розглянуто питання стану кадрової роботи та дотримання вимог ЗУ “Про державну службу” в Олександрівській райдержадміністрації.

Кількість переглядів: 54