Засідання колегії райдержадміністрації

25 липня голова Олександрівської райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

На колегії розглянуто ряд питань, пов’язаних з соціально-економічним розвитком району. Зокрема, про стан реалізації районної програми „Центральний регіон-2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року” за перше півріччя 2012 року доповідав на колегії начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Сергій Антіпов. Детально охарактеризувавши всі показники соціально-економічного розвитку, він наголосив, що у першому півріччі 2012 року забезпечено виконання більшості показників Програми.

Зокрема, виробництво промислової продукції склало  845,9 тис. грн., це 100,9 відсотка до відповідного періоду минулого року.

Обсяги виробництва валової продукції сільського господарства за січень-червень становлять 13187,6 тис. грн., що складає 218,8 відсотка до показника цього періоду минулого року.

У бюджетній сфері прогнозне завдання по надходженню платежів до зведеного бюджету виконано на 109,8 відсотка, фактично до бюджету надійшло 19711 тис. грн. при плані 17944,7 тис. грн.

Про підсумки надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за перше  півріччя 2012 року доповів на колегії заступник начальника, начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Андрій Лапа.

Начальник фінансового управління РДА Валентина Шията озвучила на колегії підсумки виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів за січень-червень ц.р.

В той же час, як підприємства, установи та організації району дотримувалися фінансово-бюджетної дисципліни, доповів на колегії головний державний фінансовий інспектор Олександрівської об’єднаної державної фінансової інспекції Юрій Воронін.

Розглянуто на колегії і підсумки роботи із зверненнями громадян в  Олександрівській РДА у першому півріччі 2012 року.

З розглянутих на колегії питань  прийнято рішення та визначено контроль за їх виконанням.

Кількість переглядів: 63