Засідання колегії районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів 22 серпня чергове засідання колегії районної державної адміністрації з питання підготовки господарств району до проведення посіву озимих культур під урожай 2013 року. За інформацією заступника начальника управління агропромислового розвитку РДА Василя Гретченка, під урожай 2013 року у районі планується посіяти озимі культури на зернона площі 15250 гектарів, зокрема озимої пшениці 11700 гектарів, озимого жита – 50 гектарів, озимого ячменю – 3500 гектарів, крім того озимого ріпаку – 2210 гектарів.

Господарства району уже підготували грунт під озимі культури на площі 17460 гектарів, це 100 відсотків до плану. З 2684 тонн необхідного для посіву матеріалу на перевірку в насіннєву інспекцію здано 80 відсотків насіння, кондиційного насіння заготовлено 80%, решта посівного матеріалу проходить перевірку в державній насіннєвій  інспекції. Господарства району повністю забезпечені на осінню посівну кампанію пальним, мають в господарствах і достатню кількість техніки для проведення осінньої сівби.

Все це свідчить, що сівбу озимих культур у районі є можливість провести в оптимальні строки.

Підсумовуючи хід підготовки до осінньої сівби, голова РДА Валерій Авксентьєв наголосив на відповідальності за цей важливий агрозахід керівників господарств та спеціалістів АПК і необхідності виконання робіт в оптимальні агротехнічні строки.

Розглянуто на колегії також питання про стан кадрової роботи та дотримання вимог Закону України „Про державну службу” в Олександрівській РДА.

Про стан виплати заробітної плати в районі на колегії доповідав начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Костянтин Данов.

На колегії підкреслено, що проведена в районі робота по дотриманню законодавства про оплату праці дала позитивні результати. Так, за 2011 рік значно зріс фонд оплати праці на 21 відсоток, за 2010 рік цей показник склав 17,6 відсотка, зріс у 2011 році і розмір середньої заробітної плати на 20,7 відсотка. А середній розмір заробітної плати у січні-червні 2012 року на 18,3 відсотка перевершив показник відповідного періоду минулого року і становив 2516 гривень. Олександрівський район за цим показником  посів 4 місце в обласному рейтингу.

За підсумками колегії прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення.

Кількість переглядів: 51