Засідання колегії райдержадміністрації

    27 квітня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
    На колегії розглянуто питання про підсумки надходження платежів до бюджетів усіх рівнів за перший квартал 2011року. Доповідав заступник начальника Знам’янської ОДПІ Дмитро Пугач.
   З інформацією про виконання доходної та видаткової часини місцевих бюджетів у першому кварталі цього року на колегії виступила заступник начальника фінансового управління РДА Людмила Поліщук. Слід зазначити, що за інформацією фінансового управління за перший квартал виконано планові призначення по власних та закріплених доходах. Забезпечено розрахунки за захищеними статтями всіх видатків всіма місцевими бюджетами району. До загального фонду зведеного бюджету району за січень-березень 2011 року надійшло доходів у сумі 22604,5 тис. грн., що складає 103,4 відсотка планових призначень.
    Про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України на колегії доповідала начальник управління Пенсійного фонду України в районі Надія Поцелуйко.
    Заслухано на колегії і питання охорони праці та атестації робочих місць за умовами праці в районі. Про це на колегії розповів заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Крикун. Він же озвучив і районну програму збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки.
    Про стан виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам розповів на колегії головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Валерій Рясик.
    Заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи апарату РДА Юрій Баглюк охарактеризував як контролюється виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови ОДА та голови РДА.
    З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 45