Засідання колегії райдержадміністрації

    27 липня голова районної державної адміністрації В. В. Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.
    У роботі колегії взяв участь голова районної ради В.І. Скляренко. На розгляд колегії були винесені питання про виконання програми соціального й економічного розвитку району за перше півріччя 2011 року та підсумки виконання доходної та видаткової частин місцевих бюджетів за січень-червень 2011 року. Інформували колегію з цих питань С.Ю. Антіпов – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА та начальник фінансового управління РДА В.І. Шията.$CUT$

    У першому півріччі цього року  забезпечено виконання більшості показників Програми економічного і соціального розвитку, зокрема виробництво  валової продукції сільського господарства склало за півроку 3085,1 тис. грн., що майже на 21 відсоток більше відповідного періоду минулого року, виконано завдання Програми в галузі підрядних робіт, будівельній, житлово-комунальному секторі, наданні соціальних послуг, бюджетній сфері, власних доходах  до Пенсійного фонду.

    До місцевих бюджетів за перше півріччя надійшло доходів 45855,6 тис. грн. при плані 43166,5 тис. грн., що становить 106,2 відсотка. Всі сільські і селищні ради забезпечили виконання планових призначень січня-червня 2011 року, повідомила на колегії  начальник фінансового управління В.І, Шията. Виконання планових показників місцевих бюджетів дозволило у повному обсязі профінансувати всі необхідні видатки,  забезпечити виплату заробітної плати, розрахуватися за енергоносії, придбати медикаменти, оплатити комунальні послуги, оздоровити дітей, виплачувати пільгові призначення та інше.

    З інформацією про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та контролю за станом використання державного майна і фінансових ресурсів на підприємствах, установах та організаціях за перше півріччя 2011 року виступив на колегії начальник контрольно-ревізійного відділу у районі А.М. Каражбей.

    Про хід виконання програми зайнятості населення району на 2010-2011 роки звітував начальник  управління праці та соціального захисту населення РДА К.М.Данов, він же розповів і про роботу районної робочої групи по легалізації заробітної плати та „тіньової” зайнятості населення.

    Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Олександрівської та Ясинівскої сільських рад звітували Олександрівський селищний голова В.О.Захаров та секретар Ясинівської сільської ради Л.О. Федак.

Заслухавши інформацію цих посадових осіб, члени колегії висловили чимало зауважень стосовно роботи виконкомів, а тому прийнято рішення колегії про перевірку діяльності названих вище виконкомів з виконання делегованих їм повноважень.
 
Кількість переглядів: 46