Засідання колегії районної державної адміністрації

    23 лютого, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.
    На колегії розглянуто питання про виконання Програми соціального й економічного розвитку району на 2010-й рік. Детальну інформацію з цього питання надав начальник управління економіки та розвитку інфраструктури ДРА Сергій Антіпов. Було проаналізовано всі розділи програми і як підсумок: у 2010 році забезпечено виконання більшості показників програми. У рамках виконання районної програми соціального й економічного розвитку району на колегії проаналізовано діяльність підприємств житлово-комунального господарства, будівельної та дорожньої галузей, досягнення і перспективи сільськогосподарського виробництва району.
    Співдоповіді з цих питань зробили головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури РДА Юрій Чернега та заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Василь Гретченко.
    Виконання програми соціального й економічного розвитку району за 2010-й рік безпосередньо залежало від надходжень до бюджетів усіх рівнів. Як попрацювали в цьому плані податківці, скільки зібрано податків звітував на колегії заступник начальника Знам’янської ОДПІ – начальник Олександрівського відділення Дмитро Пугач.
    До зведеного бюджету за минулий рік мобілізовано 32838,2 тисяч гривень – це 106,7 відсотка до планового завдання. Надходження до місцевих бюджетів склали за минулий рік 26321,2 тисяч гривень або 106.1 відсотка. А виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів на колегії проаналізувала начальник фінансового управління РДА Валентина Шията. Вона сказала, що до загального фонду місцевих бюджетів надійшло у минулому році доходів у сумі 83085,0 тисяч гривень при плані 82356,1 тисяча гривень, 100,9 відсотка. Виконання річних планових призначень власних та закріплених доходів забезпечили всі сільські та селищні ради. Це дало змогу забезпечити всі розрахунки за захищеними статтями видатків – вчасно виплачувати заробітну плату працівникам бюджетної сфери, здійснювати оплати енергоносіїв, харчування, придбання медикаментів.
    Обговорено на колегії і питання виплати заробітної плати в районі. На сьогодні економічно активні підприємства не мають заборгованості із виплати заробітної плати. Немає її і на економічно неактивних підприємствах. Залишається лише борг по заробітній платі на підприємствах-банкрутах, по яких зараз тривають судові справи.
    Про те, як ведеться кадрова робота та дотримуються вимоги законів України „Про державну службу” та „Про боротьбу з корупцією” в Олександрівській райдержадміністрації доповіла на колегії начальник відділу кадрової роботи райдержадміністрації Анжела Скляренко.
    З усіх розглянутих на колегії питань прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 60