Засідання колегії районної державної адміністрації

  24 липня голова Олександрівської райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь заступник голови районної ради Олександр Невмержицький.

  На колегії розглянуто ряд питань, пов’язаних з соціально-економічним розвитком району. Зокрема, про стан реалізації районної програми „Центральний регіон-2015”. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року” за перше півріччя 2013 року доповідав на колегії начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов, який детально охарактеризував всі показники соціально-економічного розвитку.

  Зокрема виробництво промислової продукції склало 2789,1 тис. грн., аобсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств (без ПДВ та акцизу) склав 12920,5 тис. грн.

  Станом на 1 липня 2013 року введено в експлуатацію 3 індивідуальних житлових будинки загальною площею житла – 320,3 м2,  з них житлової –                248,3 м2,вартість будівництва становить – 1118,6 тис грн.

  Створено 275 нових робочих місць, що становить 70,5% до річного програмного завдання (390 місць); при цьому ліквідовано – 159 місць; співвідношення кількості створених до ліквідованих робочих місць – 173%.

  У бюджетній сфері безпосередньо до зведеного бюджету Олександрівського району надійшло власних та закріплених доходів в сумі 14159,4 тис. грн., що на 1596,2  тис. грн., або на 12,7% більше плану (12563,2 тис. грн.).

  Про підсумки надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів за перше півріччя 2013 року доповів на колегії заступник начальника, начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Андрій Лапа.

  Начальник фінансового управління РДА Валентина Шията озвучила на колегії підсумки виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів за січень-червень цього року.

   В той же час, як підприємства, установи та організації району дотримувалися фінансово-бюджетної дисципліни, доповів на колегії начальник Олександрівської об’єднаної державної фінансової інспекції Анатолій Каражбей.

  Розглянуто на колегії і підсумки роботи із зверненнями громадян в  Олександрівській райдержадміністрації у першому півріччі 2013 року.

  Також у ході колегії розглянуто питання організації контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації

  З розглянутих на колегії питань  прийнято рішення та визначено контроль за їх виконанням.

Кількість переглядів: 62