Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   16 жовтня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бороти відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   В засіданні районної комісії взяли участь: начальник Олександрівського РВ УДСНС України у Кіровоградській області Сергій Костенко та начальник районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області Олексій Ковтун.

    На засіданні комісії розглянуто наступні питання:

– про хід проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) в районі;

– про затвердження переліку підприємств, установ, організацій та населених пунктів, де рекомендується створити добровільні протипожежні формування у 2014 році;

– про стан протипожежного захисту дошкільних навчальних закладів смт Олександрівка;

– про попередження випадків переохолодження людей, надання їм допомоги у період низьких температур;

– про стан протипожежного захисту лісового та мисливського господарств, лісів, лісових масивів, екосистем району;

– про стан забезпечення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів різних форм власності та населених пунктів в осінньо-зимовий період.

   Особливу увагу на засіданні комісії Ольга Борота звернула на стан дотримання правил протипожежного захисту в освітніх закладах району, а також на попередження випадків переохолодження людей, надання їм допомоги у період низьких температур особливо при підготовці шкіл до нового навчального року.

   По розглянутим питанням прийняті відповідні рішення.

Кількість переглядів: 60