Засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендії для обдарованих дітей

31 серпня під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Лапи та голови районної ради Григорія Гончаренка, за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Каражбея відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендії обдарованим дітям – переможцям ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, рейтингових Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів учнівської творчості, учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які за результатами складання ЗНО отримали 190-200 балів та педагогічним працівникам, які їх підготували.

За результатами ретельного вивчення всіх поданих пакетів документів комісія призначила одноразову стипендію різного розміру за перемоги в інтелектуальних конкурсах 21 здобувачу освіти закладів загальної середньої освіти: 12 – за призові місця в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 7 – за успішний захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, 2 – за перемогу в ІІІ (обласному) етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тридцяти відсоткову надбавку одержать переможці і призери з предметів хімія, фізика та математика.

90 вихованців закладів позашкільної освіти одержать одноразові стипендії різного розміру за перемоги в 120 творчих конкурсах.

Одноразові винагороди також будуть вручені 31 педагогічному працівникові, які підготували учнів-переможців.

Приємно, що у нас такі талановиті діти. Дякуємо педагогам і батькам за такі обдарування. Бажаємо усім успіхів у навчанні, здійснення мрій та бажань.

Кількість переглядів: 24