Засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендії для обдарованих дітей

14 червня під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти та голови районної ради Григорія Гончаренка відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендії для обдарованих дітей – переможців ІІІ, IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, рейтингових Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів учнівської творчості та педагогічних працівників, які їх підготували.

За результатами ретельного вивчення всіх поданих пакетів документів комісія призначила щомісячну стипендію різного розміру на період з 1 червня 2018 року до 31 травня 2019 року 16 учням закладів загальної середньої освіти. 13 за призові місця в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 7 – за успішний захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

52 вихованці закладів позашкільної освіти одержать одноразові стипендії різного розміру.

Одноразові винагороди також будуть вручені 31 педагогічному працівникові, які готували учнів-переможців.

Тридцяти відсоткову надбавку одержать переможці і призери з предметів хімія та фізика.

Голова районної державної адміністрації Ольга Дмитрівна Борота наголосила: «Сподіваємось, що призначене матеріальне заохочення стане добрим стимулом у навчанні та досягненні нових творчих здобутків для олександрівських дітей. Адже талановиті учні – гордість не тільки навчального закладу, а й усього району».

15 червня 2018 року під час проведення районного свята «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» обдарованим дітям будуть вручені спеціальні сертифікати про відзначення їх стипендіями.

 

Кількість переглядів: 38