Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    30 листопада відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Провів його голова районної ради Василь Скляренко.
    У роботі Координаційної ради взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, а також запрошені керівники відділів та управлінь РДА, територіальних міністерств і відомств.
    Після виборів 31 жовтня утворено нову Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при новообраному голові районної ради, головою Координаційної ради став голова районної ради Василь Скляренко. Затверджено Положення про Координаційну раду.
    Після чого на засіданні було обговорено і прийнято рішення з цілої низки актуальних питань. Зокрема про виконання програми „Центральний регіон-2015” в Олексанрівському районі, інформував начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Сергій Антіпов.
    Начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Дмитро Пугач та начальник фінансового управління РДА Валентина Шията підбили підсумки виконання місцевих бюджетів по доходах та податкових зобов’язаннях на нинішній період і звернули увагу сільських і селищних голів на необхідність забезпечення повного виконання річних планових показників місцевих бюджетів.
    Про важливість збереження лісових насаджень на території сільських і селищних рад району наголосив на Координаційній раді головний лісничий ДП „Олександрівський лісгосп” В.Терещенко.
    Розглянуто на Координаційній раді і питання організації роботи на територіях рад уповноважених осіб з прийому документів на надання різних допомог населенню; пошук та підбір кандидатів на створення прийомних сімей у районі, про економічно-екологічне обґрунтування сівозмін та ряд інших.
Кількість переглядів: 57