Засідання «круглого столу» з працівниками «Приватбанку»

Працівники Пенсійного фонду України постійно співпрацюють з установами банків для забезпечення своєчасної виплати пенсії пенсіонерам району та проведення роз’яснювальної роботи щодо переваг отримання пенсії через установи банків, адже це дає можливість суттєво скоротити видатки на виплату пенсій.

25 жовтня відбувся «круглий стіл» між працівниками управління та «Приватбанку», в якому взяли участь начальник управління Пенсійного фонду в Олександрівському районі Надія Поцелуйко, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Володимир Тарануха, заступник директора регіонального управління «Приватбанку» Раїса Килимниченко та керівник Олександрівського відділення «Приватбанку» Оксана Танцюра.

За «круглим столом» проаналізували співпрацю щодо виплати пенсій, намітили перспективні напрямки на майбутнє. Зупинились на механізмі проведення ідентифікації особи безпосередньо при відкритті рахунку та наступному надходженні заяв до управління в районі, поданих через установу банку, що дозволяє значно спрости  процес подання заяви для пенсіонерів. Працівники «Приватбанку» наголосили на можливості відкриття рахунків безпосередньо по місцю проживання пенсіонера та повідомили про вивчення можливості майбутнього відкриття терміналів «Приватбанку» в найбільших селах Олександрівського району.

Крім того обговорювалися:

  • можливості дистанційного обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду через WEB-портал;
  • документообіг, в тому числі електронний, між управлінням фонду та відділенням банку, напрямки його спрощення та оптимізації;
  • окремі пункти Порядку виплати пенсії та допомоги через установи банків та інші нормативні документи;
  • новації в пенсійному законодавстві та подальший перебіг пенсійної реформи.

«Круглий стіл» завершили взаємним обміном інформаційними буклетами.

Кількість переглядів: 34