Засідання оперативного штабу

15 квітня відбулося засідання оперативного штабу з питань запобіганню поширенню на території району гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2. У засіданні, крім членів оперативного штабу, взяв участь благочинний Олександрівського благочиння, митрофорний протоієрей Володимир.

Під час засідання було обговорено оперативну ситуацію щодо захворювання на коронавірусну хворобу жителів району. Як повідомили головні медики району Алла Гресь та Олександр Зубаха, станом на 15 квітня 2020 року лабораторним методом підтверджено 4 випадки захворювання на COVID-19 мешканців Олександрівки. Це подружжя з смт Олександрівки та дві їх доньки. Чоловік та жінка перебувають в середньому стані важкості в обласній лікарні, доньки мають легку форму і перебувають на самоізоляції в Маловисківській ЦРЛ.

У ході засідання штабу було прийнято рішення активізувати роботи карантинного поста у смт Олександрівці та продовжити проведення робіт з дезинфекції та санітарної обробки місць масового скупчення людей та багатоквартирних будинків.

Разом з митрофорним протоієреєм Володимиром , РВ УДСНС України в області та Олександрівським відділенням поліції Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області було обговорено особливості проведення Великодніх свят під час карантину. Зокрема, у храмах району будуть проведені Великодні служби без прихожан. Також не заплановано освячення Великодніх кошиків.

Також, за результатами засідання оперативного штабу було видано розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної
надзвичайної ситуації природного характеру районного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, яким тимчасово призупинено роботу Олександрівського ринку.

Кількість переглядів: 60