Засідання ради солдатських матерів

31 травня у райдержадміністрації під головуванням радника голови райдержадміністрації, керівника центру надання допомоги учасникам АТО Валентини Гирич відбулося засідання ради солдатських матерів АТО. На захід були запрошені матері, дружини та учасники АТО.

На засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Ольга Борота, голова  районної ради Григорій Гончаренко, Олександрівський районний військовий комісар Олексій Сєргєєв, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун, заступник головного лікаря ЦРЛ Олександрівіського району Микола Куценко,  головний спеціаліст відділу в Олександрівському районі Головного Управління Держгеокадастру в області Інна Березенко.

Виступаючи перед присутніми, Ольга Борота розповіла про роботу районної влади у напрямку підтримки учасників АТО у рамках районної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки. Також Ольга Борота поінформувала присутніх про процеси децентралізації в районі та хід медичної реформи. Зокрема, голова райдержадміністрації наголосила, що жоден з сільських медичних закладів району закрито не буде. Шляхом реорганізації первинної ланки медицини району буде збережено існуючу на сьогоднішній день мережу.  В  той же час, як зазначила Ольга Борота, на утримання медичних закладів району цього року необхідно додатково 2 млн. грн. з районного бюджету. А вже у наступному році, фінансування мережі  закладів охорони здоров’я району буде залежати від якості надання медичних послуг населенню. 

У ході засідання матері та учасники АТО  мали змогу поспілкуватися та отримати консультації по земельним  питанням,  питанням оздоровлення та реабілітації учасників АТО, надання соціальної допомоги

Святкового настрою заходу додали працівники міського Будинку культури.

Кількість переглядів: 35