Засідання районної комісії по координації роботи з питань захисту прав споживачів

    24 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Нечепоренко відбулося засідання районної комісії по координації роботи з питань захисту прав споживачів.
    У ході засідання розглянуто виконання обласної Програми захисту прав споживачів на 2008-2011 роки за 2010 рік в Олександрівському районі, роботу ринків Олександрівського району з питань захисту прав споживачів, заслухано суб’єктів підприємницької діяльності в закладах яких виявлені порушення законодавства у сфері захисту прав споживачів під час проведення останніх рейдів-перевірок.
    За результатами засідання комісією було прийнято ряд рішень, зокрема, про посилення контролю за дотриманням правил торгівлі м’ясо-ковбасними виробами, рибною, молочною продукцією, дотриманням суб’єктами торгівельної діяльності граничних торгівельних надбавок на основні продовольчі групи товарів тощо.
    Суб’єктам підприємницької діяльності доручено вжити заходів по усуненню недоліків та порушень, які стосуються правил торгівлі, санітарного стану торгівельних приміщень, пожежної безпеки об’єктів.
    У ході засідання суб’єктам підприємницької діяльності наголошено на важливості розширення присутності товарів місцевого виробництва  на внутрішньому ринку району, як передбачено програмою “Купуй Кіровоградське,”  та сприянні задоволенню потреб населення району у товарах за доступними цінами.
Кількість переглядів: 61