Засідання районного комітету забезпечення доступності

16 травня під головування першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури.

На засіданні начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун інформувала про забезпечення виплати щорічної разової допомоги ветеранам  до 9 травня, надання грошової допомоги від депутатів обласної ради і в рамках районної Програми соціального захисту.

Начальник відділу культури районної державної адміністрації Антоніна Штим та начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий доповіли про забезпечення створення сприятливих умов для широкого залучення людей з інвалідністю до мистецької, творчої та спортивної діяльності, а також про стан роботи щодо обладнання приміщень закладів культури, спортивних шкіл, окремих споруд на стадіонах тощо пандусами, кнопками виклику, спеціальними кабінками у побутових кімнатах, технічними засобами пересування, інформаційними вказівниками.

Про стан доступності об’єктів сфери послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення інформувала в.о. начальника управління     економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Юрченко.

Сільські та селищні голови інформували про роботу на територіях щодо створення умов для вільного доступу до об’єктів житлового та громадського призначення, адміністративних будівель, об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі та елементів благоустрою населених пунктів, що не пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

За результатами засідання районним комітетом доступності прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 47