Засідання районного комітету забезпечення доступності

14 листопада під головуванням заступника голови районного комітету,     в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Романа Хлівного відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні розглянуто питання про роботу щодо обладнання (дообдаднання) приміщень закладів охорони здоров’я усіх форм власності пандусами згідно ДБН, кнопками виклику, спеціальними кабінками у побутових кімнатах, технічними засобами пересування, інформаційними вказівниками та щодо утримання їх в належному стані.

Також розглядалося питання про створення умов для вільного доступу до об’єктів житлового та громадського призначення, адміністративних будівель, об’єктів  дорожньо-транспортної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі та елементів благоустрою населених пунктів, що не пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення та фінансування робіт щодо забезпечення доступності.

За результатами засідання районним комітетом прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 28