Засідання районного комітету забезпечення доступності

29 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Члени комітету заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Тимка  про вжиті заходи щодо створення умов для навчання дітей із інвалідністю у неспеціалізованих навчальних закладах, зокрема навчання дітей та молоді з інвалідністю в інклюзивних групах (класах).

Також начальник відділу освіти райдержадміністрації доповів про  вжиті заходи щодо удосконалення навчально-матеріальної бази навчальних закладів для забезпечення освітніх потреб дітей та молоді із інвалідністю.

Про проведену роботу щодо обстеження багатоквартирних житлових будинків, в яких проживають особи з інвалідністю та здійснені заходи із забезпечення доступності  до них на засіданні доповіли начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний та Лісівський селищний голова Олексій Пічкур.

Обговоривши розглянуті питання, члени комітету прийняли відповідні рішення.

Кількість переглядів: 42