Засідання районного організаційного комітету з святкування 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

29 квітня у районній державній адміністрації відбулося засідання районного організаційного комітету з святкування 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 року. Його провів голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка. Участь у засіданні організаційного комітету взяли голова районної ради Микола Марфула, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, голова ветеранської організації району та селища Олександрівки, голова районного товариства сприяння обороні України.

Оргкомітет визначився з проведенням святкових заходів до 9 травня – Дня Перемоги. Напередодні свята у навчальних закладах, культосвітніх установах відбудуться зустрічі з ветеранами війни, урочисті лінійки, уроки пам’яті і слави та інші патріотичні заходи. Крім того, члени волонтерських загонів відвідають вдома всіх фронтовиків, а доброчинці  вручать всім ветеранам  подарунки.

У ході роботи розглянуто та обговорено виконання заходів обласної акції „Зірка пам’яті” в нашому районі, обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни в медичних закладах району, ветеранів, інвалідів та сімей загиблих територіальним центром, питання соціального забезпечення ветеранів війни, роботу відділу культури з підготовки до відзначення Свята Перемоги, про благоустрій пам’ятників та пам’ятних знаків з нагоди Дня Перемоги.

7 травня у районному Будинку культури відбудуться урочисті збори, нагородження ветеранів та святковий концерт. 9 Травня – традиційна урочиста хода   до святого для всіх місця – братської  могили на селищному кладовищі, де відбудеться  мітинг –реквієм.

Районна влада ставить завдання не обійти увагою і турботою жодного ветерана, вивчити всі потреби фронтовиків, допомогти вирішити нагальні проблеми, привітати всіх зі святом , вручити кожному подарунки – такий підсумок  засідання оргкомітету.

Кількість переглядів: 231