Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Каражбея відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісії було вирішено сформувати, у разі потреби, спільні робочі з представників спеціалізованих служб району для цілодобової роботи та забезпечити оперативного взаємоінформування у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій відповідно до спільних планів взаємодії.

Забезпечити постійний моніторинг стану проїзду транспорту на автошляхах району та своєчасне залучення необхідної кількості техніки для розчищення та посипання доріг, а також надання допомоги по буксируванню техніки.

Забезпечити готовність сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації, які характерні для зимового періоду.

У разі значного зниження температури розпочати роботу стаціонарних пунктів обігріву на території територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району та ЦРЛ Олександрівського району.

Провести подвірні обходи населених пунктів з метою виявлення людей, які не мають можливості забезпечити у своєму житлі нормального температурного режиму.

Призупиняти навчальний процес в навчальних закладах в 1- 4 класах при пониженні температури повітря – 20 °С, а при температурі повітря – 24 °С призупиняти у всіх навчальних закладах та рух шкільних автобус.

Забезпечити своєчасну розчистку від снігу автомобільних доріг загального користування місцевого значення, доріг та тротуарів комунальної форми власності в межах населених пунктів району, забезпечити безперешкодний проїзд шкільних автобусів зокрема по маршрутах їх руху.

Кількість переглядів: 32