Засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 Нещодавно в  райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке очолив голова райдержадміністрації Андрій ЛАПА.

На засіданні були присутні представники міськрайонного відділу державної виконавчої служби, управління Пенсійного фонду України, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

Згідно з порядком денним розглянуто питання про нарахування заробітної плати менше мінімально встановленого розміру керівникам підприємств  району та запобігання нелегальній виплаті заробітної плати.

За пропозиціями управління Пенсійного фонду України в області на засіданні робочої групи були запрошені керівники підприємств, у яких нарахована заробітна плата менше мінімальної. Керівників попереджено про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, проінформовано про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах».

Членам робочої групи рекомендовано продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу із підприємствами, установами та організаціями району щодо підвищення заробітної плати.

Кількість переглядів: 1