Засідання робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району.

28 серпня 2018 року в Олександрівській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району.

У нараді взяли участь  голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко та члени робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району.

Членам робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування територій громад Олександрівського району шляхом голосування запропоновано підтримати подання пропозиції про внесення змін до «Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області», затвердженого сесією Кіровоградської обласної ради 18 листопада 2016 року, а саме створення однієї громади в межах району з центром в смт Олександрівка (за принципом «один район-одна громада»).

В нараді взяло участь 59 чоловік, 57 з них підтримали подання пропозиції про внесення змін до «Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області», 2 члени групи утрималися.

Кількість переглядів: 44