Збережемо природу спільно

Календар квітня багатий на екологічні дати: Міжнародний день птахів, День екологічних знань, День довкілля, Марш парків, Міжнародний день Землі. На сьогоднішній день екологія – не лише наука, але й спосіб мислення, поведінки, реальності дій.

З метою формування у молоді відповідального ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності, узагальнювати знання з екології, виховувати екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи рідного краю Єлизаветградківська селищна бібліотека провела ряд екологічних заходів:

В рамках Міжнародного дня екологічних знань з 1 по 30 квітня під девізом  “Макулатуру ти приніс – зеленітиме наш ліс” в бібліотеці  проходить акція “Макулатуринг”, яка проводиться  з метою покращення екологічного становища довкілля та виховання у підростаючого покоління  працьовитості, чуйності, культури поведінки, любові до рідної землі та важливості збору вторинної сировини.

18 квітня  до Дня Довкілля, відбувся екоінформер “Еологія природи-екологія душі”. Вікторія Голинська розповіла   присутнім про екологію, екологічні проблеми України та світу, про взаємозв’язок людини і природи, про проблем довкілля, про шляхи покращення стану навколишнього середовища та дбайливе ставлення до природи і її багатств. В ході заходу діти  також  пригадали правила поведінки у природі.

Старші користувачі взяли участь в конкурсі малюнка “Зелена планета нашими очима”, в яких мали  можливість виявити свою фантазію, бачення світу. Їх роботи  прикрасили інтер’єр приміщення.

Казковий день в бібліотеці  “Розкажу Вам Еко-казку” зацікавила молодших відвідувачів бібліотеки. Вони залюбки складали казки та ілюстрації до них, що викликало масу позитивних вражень та емоцій.

Під час бесіди-діалогу “Тривоги рідного краю” учні місцевої школи та жителі селища мали можливість не лише почути і розповісти про екологічне становище своєї рідної землі, а й висловити своє бачення того, як покращити це становище і як змінити ставлення людини до природи.

Кращі читачі бібліотеки прийняли участь у флешмобі до дня довкілля  “Ми за чисте довкілля. А Ви?”. Ними були розроблені заклики – звернення до небайдужих людей “Збережімо природу рідного краю”, “Земля – наш спільний дім”, які було роздано всім присутнім.

Кількість переглядів: 87