Збори громади в селі Несваткове

  На території району подовжується обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Саме таке обговорення відбулося сьогодні в клубі села Несваткове. В обговоренні взяли участь  заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник, Несватківський сільський голова Сергій Тукало.

   Розпочинаючи обговорення заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк зазначив, що Президент України Віктор Янукович наголосив на важливості та актуальності проведення зазначеної реформи, яка б узгоджувала інтереси зацікавлених сторін: органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади.

   Сільський голова Сергій Тукало звернув увагу присутніх, що питання  реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади назріло давно, але проводити її необхідно з урахування пропозицій громади.

  Крім того директор Несватківського НВК Любов Нестройна звернула особливу увагу на збереженні соціальної сфери села.

  Учасникам обговорення було доведено, що тільки після виконання завдань першого етапу реформи (2013-3015 років), а саме після проведення інвентаризації ресурсів, оцінки готовності до реформи всієї системи, підвищення професійної підготовки місцевого управлінського активу, можна буде говорити про конституційний перерозподіл компетенцій та повноважень від місцевих держадміністрацій до виконкомів відповідних органів місцевого самоврядування, який буде проведено на другому етапі (2015-2020 роки). До цього часу, працівники місцевого самоврядування мають навчитися працювати в нових умовах, взаємодіяти з громадою, стимулювати активність громадян.

   Обмін думками проходив в атмосфері відвертості і конструктивізму. Усі учасники зборів, не зважаючи на різні погляди, підійшли до розгляду проекту Концепції з державницької позиції. За результатами обговорення учасники зборів підтримали проект Концепції.

Кількість переглядів: 86