Збройні сили України – 20 років на варті незалежності

Своє професійне свято відзначили військовослужбовці 6 грудня – день Збройних сил України – свято усіх, хто служив в українській армії. Цього року нинішні та колишні військові відзначили 20-ту річницю Збройних Сил України. Це свято започатковане в 1991 році, в день, коли Верховна Рада ухвалила закон про оборону України.

З нагоди святкування 20-річчя Збройних сил України в Будинку культури військової частини А0981 відбулись урочистості. Сценарій класичний: привітання керівництва, нагородження кращих військових та святковий концерт.

В урочистих заходах взяли участь командир військової частини Микола Лапчик, голова районної державної адміністрації Валерій Володимирович Авксентьєв, заступник голови районної ради Олександр Степанович Невмержицький, голова Лісівської селищної ради Вадим Володимирович Галкін, військовослужбовці, мешканці селища Лісового.

Святкові заходи розпочались з урочистого шикування особового складу, внесення державного прапора, привітальних слів командування частини та керівництва району.

  Після цього було зачитано святковий наказ, в якому багатьом солдатам та офіцерам оголошено заохочення, вручено грамоти та подяки, а кільком найкращим солдатам частини було вручені відзнаки та медалі.         

Як і прийнято на свята, військова частина отримувала подарунки. Колишній військовий В. Бедзай, який проходив службу у військовій частині А0981, подарував у Будинок культури акустичну систему.

Низку святкових заходів завершив концерт. Програма концерту була насичена і різноманітна, залишила у серцях присутніх гарний настрій, піднесла їм дух патріотизму та любові до Батьківщини. Під час концерту, підготовленого військовослужбовцями спільно з працівниками 3-го гарнізонного Будинку офіцерів, глядачі переконались, що військовослужбовці можуть бути не лише мужніми і сильними, а ще й талановитими і творчими.

 

Кількість переглядів: 158