Здобути ще одну освіту після 45 років

  Знання, уміння та навички застарівають протягом життя людини. Значна кількість осіб у віці старше 45 років, отримавши професію після школи, не здобувала нову професію, не підвищувала рівень своєї кваліфікації, тим самим втрачала затребуваність на ринку праці. 

   Закон України „Про зайнятість населення” передбачає ряд інструментів, що підвищують конкурентоспроможність осіб на ринку праці.

   Один із таких чинників, визначений у статті 30 Закону України „Про зайнятість населення”, і передбачає видачу ваучерів особам старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років.

  Проведена фахівцями Олександрівського районного центру зайнятості робота вже має свій позитивний результат:  видані перші ваучери для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Їх отримали Савенко Людмила Сергіївна за спеціальністю  «Землевпорядкування» в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління та Крамар Ольга Григорівна за спеціальністю  «Землевпорядкування» в Бобринецький технікум ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету.

  Здобути ще одну освіту після 45 років, яка передбачена соціальними ініціативами Президента України – добра нагода підвищити конкурентоспроможність працівника на ринку праці, отриматистабільну роботу та врештірештзмінитижиття на краще.

  Для бажаючих отримати ваучер двері Олександрівського районного центру зайнятості відкриті. Звертайтесь до нас – Ми завжди надамо вам допомогу.

Кількість переглядів: 73