Здорова держава-щаслива родина

Щорічно 15 травня з 1993 року відзначають Міжнародний день сім’ї. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми  сім’ї. Коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської  сім’ї, членами якої вони є,перебуває під загрозою.З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона-джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не  може існувати людина. Важливо, коли матеріальні та духовні цінності збалансовано і коли в родинах збережено традиції. Така родина дасть собі раду із багатьма проблемами. Але,на жаль,сумна статистика свідчить,що більшість сучасних дітей в Україні виховано у неповних родинах. А скільки дітей виростають соціальними сиротами?! Це при живих батьках, які змушені  працювати нелегально за кордоном.

 Саме проблемам сучасної української  сім’ї було присвячене чергове засідання клубу для жінок”Успішна жінка” , яке було проведено 15 травня фахівцем Олександрівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ. На зустрічі були присутні фахівці із соціальної роботи Олександрівського районного центру соціальних служб для  сім’ї ,дітей та молоді: Науменко Галина Степанівна та Безпечна Світлана Анатоліївна. В ході спілкування, Галина Степанівна та  Світлана Анатоліївна відмітили, що  у дитячому та підлітковому віці найбільше потрібні не матеріальні блага, а любов і піклування батьків, спілкування і правильні життєві поради на довге і успішне життя. Було розглянуто ряд питань,які стосуються виховання та розвитку дитини, експлуатації дитячої праці .

Наприкінці всі присутні одностайно погодились,що здорова держава може бути лише тоді, коли родина в цій державі почувається захищеною і забезпеченою.

Кількість переглядів: 9