Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху

Сьогоднішнє суспільство починає усвідомлювати: щоб досягти висот – необхідно бути гармонійним, цілісним, повним сил і енергії, адже більшість сучасних роботодавців надають перевагу при працевлаштуванні людям, які фізично і психологічно здорові та готові працювати.

Охорона здоров’я – це безпосередній і цілеспрямований обов’язок кожної людини, який він ніяк не може доручити нікому іншому, окрім себе. Загальновідомо, що стан здоров’я на 50% залежить від нашого способу життя, на 20% – від навколишнього середовища, на 20% – від генотипу, і лише на 10% – від рівня розвитку охорони здоров’я в країні.

Нерідко буває, що людина шкідливими звичками у 20-30 років доводить своє здоров’я до катастрофічного стану. Як результат: знижується продуктивність праці, гармонійний розвиток особистості.

З метою стимулювання до ведення здорового способу життя, профілактики певних видів захворювань та негативних явищ у суспільстві у Олександрівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху» за участю лікаря-нарколога  Олександрівської районної лікарні Капкана В. Г.

Лікар ознайомив  присутніх з визначенням терміну «здоров’я», обговорив  з слухачами основні фактори, які впливають на здоров’я людини, його вплив на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості. Доцільними стали поради, як боротися зі шкідливими звичками.

В ході семінару стало зрозуміло, що здоровий спосіб життя – є однією з найнеобхідніших умов професійного успіху будь-якої людини, а недбале ставлення до власного здоров’я руйнує або навіть позбавляє можливості в повній мірі реалізувати себе.

Кількість переглядів: 267