Жінкам про репродуктивне здоров’я

Однією з нагальних проблем в Україні залишається проблема репродуктивного здоров’я жінок. На цьому загострює особливу увагу Президент України Віктор Янукович у нових соціальних ініціативах, що стосуються охорони здоров’я населення.

На виконання наміченого завдання у пологовому відділенні центральної лікарні Олександрівського району відбулася зустріч представників влади, медичних працівників з пацієнтками пологового та гінекологічного відділень. Зокрема, завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням Олег Чижов розповів жінкам про інфекції, які передаються статевим шляхом, та про шкідливість абортів. Також він звернув увагу присутніх на неплідність у шлюбі, яка, на жаль, є великою проблемою не лише окремої сім’ї, а й всієї держави.

Олег Олегович розповів, що у лікарні на сьогодні створені всі умови для породіль та новонароджених малят. Приміром, у пологове та дитяче відділення придбані нові матраси, подушки та постільна білизна. Вже у найближчі дні це все з’явиться і у гінекологічному відділенні.  Вже встановлені і успішно працюють у пологовому відділенні дві пральні машини, подаровані районною владою медикам цьогоріч на День медичного працівника. Тож на сучасному  рівні обладнане пологового відділення цілком відповідає європейським стандартам.

Завідуючий відділенням інформував присутніх про те, що з початку року безпосередньо у пологовому відділенні народилася 91 дитина, а взагалі по району цей показник склав 126 дітей. Він відзначив, що кількість пологів за останні чотири місяці значно зросла у порівнянні з попередніми місяцями.

А заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, виступаючи перед пацієнтками відділень, наголосила на тому, що держава і місцева влада   всіляко заохочуватимуть сім’ї народжувати дітей. Вона розповіла про соціальний захист сімей з дітьми та підтримку державою багатодітних родин.

На цій зустрічі були присутні головний лікар ЦРЛ Олександр Клубнікін та головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Зубаха.

Кількість переглядів: 102