Життя села

8 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей побував у селі Бовтишці. Разом з сільським головою Василем Скляренком, фінансовим директором СФГ”Дєдов” Оленою Дєдовою та заступником директора СФГ”Дєдов” Олександром Закревським він оглянув встановлену огорожу на місцевому кладовищі протяжністю 260 метрів. Саме за кошти СФГ”Дєдов” було проведено роботи по облаштуванню.

Доволі часто місцевій владі доводиться звертатися до сільгоспвиробників, які завжди підтримують ініціативи голів сільських та селищних рад та надають всіляку допомогу. Тому Василь Скляренко подякував представникам бізнесу за підтримку та розуміння.

Також Анатолій Каражбей спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Сергієм Тимком побували у місцевій початковій школі, де проінспектували ремонтні роботи щодо створення належних умов для навчання маленьких сельчан. Зокрема, на першому поверсі приміщення, де розташовані класи початкової школи та дошкільної групи, встановлено електричне опалення, замінено вікна, проводяться роботи по укладці ленолиуму.

Кількість переглядів: 46