Зміни до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Управління  соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації повідомляє, що постановою від 21 серпня 2019 року        № 768, внесено зміни до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затверджений постановою Кабінету міністрів України від 13 лютого № 115 (далі –Порядок).

Особливості оновленого 21.08.2019 року Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і  територіальних угод, колективних договорів

  1. На повідомну реєстрації подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них  разом із додатками та супровідним листом.

На вибір сторін угод, договорів (залежно від їхніх можливостей) пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

1) оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

2) оригінал електронного  документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

3) електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена  кваліфікованою електронною печаткою.

  1. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективної угоди, договору, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до  оформлення поданих на реєстрацію документів.

З метою  посилення інформування  заінтересованих суб’єктів реєструючий  орган оприлюднює:

реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;

текст  колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;

власні рекомендації щодо приведення  угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства ( у разі їх наявності);

перелік підприємств, установ, організацій для яких є обов’язковими положення колективної угоди ( у разі подання такого переліку сторонами угоди).

  1. Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

Реєструючий орган зберігає поданий  примірник документу до заміни новою угодою (договором).

Кількість переглядів: 5