Зона чорного болю…

Чорний біль нашої землі… І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. Пам’ять… саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. Проходять роки після аварії… а біль не вщухає, тривога не покидає. Доземно схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій та процвітання.

13 грудня у  Несватківській філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбувся захід “Зона чорного болю”, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. У своїх зверненнях до учасників заходу голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, секретар Несватківської сільської ради Алла Торовик та директор філії Олександра Сергійчук акцентували увагу на самовідданості людей, які ціною власного життя рятували людство від радіаційного пекла.

Гості та учні закладу поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильців в центрі села.

Кількість переглядів: 83