Зустріч народного депутата України Олександра Єдіна з жителями Підлісного та Голикового

Дотримує свого слова народний  депутат України від Партії регіонів Олександр Єдін – побувати в кожному населеному пункті, закріпленого за ним  101виборчого округу. Перед тим, як відвідати територіальні громади, депутат розіслав листи всім жителям округу з пропозицією відгукнутися на них і написати йому про проблеми територій, зробити свої зауваження і пропозиції щодо подальшого розвитку сільських  територій.

Маючи на руках відповіді виборців на свої листи, Олександр Єдін краще знає, чим живе кожна громада. Завдяки цьому, він може предметніше спілкуватися з людьми,конкретнозупиняючись на невирішених проблемах. А головне – написане і почуте від людей з перших вуст допомагає народному депутату в законотворчій роботі.

У нашому районі Олександр Єдін вже побував у багатьох населених пунктах. Минулого понеділка він провів чергову зустріч з жителями сіл Голикового та Підлісного. Разом з народним депутатом працював  голова районної ради Василь Скляренко та сільські голови – Підлісного – Сергій Кармазін та Голикового – Володимир Смалиус. У Підлісному  у зустрічі з жителями села взяла участь  депутат районної ради Лариса Нечепоренко.

Спілкуючись з людьми, Олександр Єдін детально охарактеризував нинішню суспільно-політичну ситуацію в державі, не обминаючи і гострих кутів, водночас зупинився на важливості питань, пов’язаних з соціальним захистом людей, виходячи з державних програм та соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на підвищення рівня життя населення.

Відповів народний депутат і на запитання громадян. І в Підлісному і в Голиковому люди занепокоєні земельними питаннями, зокрема і пов’язаними з ринком землі і  особисто сплатою за здані в оренду паї.

Стурбовані сільські жителі неприбутковістю утримання худоби в селянських господарствах, оскільки ціни на молоко дуже низькі, а затратність утримання худоби досить висока. Тому селяни сподіваються на цільову державну дотацію, аби не допустити скорочення поголів’я в сільських дворах.

Детально пояснював народний депутат і питання, пов’язані з чорнобильськими виплатами та доплатами дітям війни.

Цікавився Олександр Єдін і рівнем сільської шкільної освіти. Відвідавши школу в Підлісному, народний депутат високо оцінив своєрідну ауру цієї сільської школи, побував у шкільному музеї, оглянув незвичайну галерею рушників.

У Голиковому жителі просили народного депутата  посприятив ремонті основного корпусу сільської школи, і не лише в самому Голиковому, а і в Кримках.

Є в голиківців і питання, пов’язані з якісним стільниковим зв’язком. Для цього необхідно встановити у селі спеціальну вежу оператора “Київ-Стар”.

Усі зауваження і пропозиції народний депутат через своїх помічників занотував для подальшого їх вирішення.

Кількість переглядів: 78