Зустріч у Несватковому

    Напередодні 25-ої річниці Чорнобильської катастрофи на Чорнобильській АЕС у селі Несватковому, де живуть переселенці з зони відчуження Овруцького району Житомирщини, відбулася зустріч з жителями села керівників та спеціалістів головних обласних управлінь та управлінь та відділів району. Поспілкуватися з людьми, почути їх проблеми, допомогти у вирішенні приїхали також заступник голови районної державної адміністрації Л.Ф. Нечепоренко та заступник голови районної ради О.С. Невмержицький.
    Обласні та районні спеціалісти праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, охорони здоров’я, з питань надзвичайних ситуацій, управління економіки та розвитку інфраструктури, культури та туризму, освіти, територіального центру з надання послуг, земельних ресурсів ґрунтовно роз’яснили людям чинне законодавство та дали відповіді на запитання стосовно соціальних пільг, які передбачені для категорій громадян, які постраждали або брали безпосередню участь в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Зокрема під час зустрічі було надано детальне роз’яснення з питань медичного обслуговування чорнобильців, забезпечення санаторно-курортними путівками цієї категорії людей, призначення пенсій постраждалим від катастрофи, приватизації присадибних земельних ділянок, виділення землі для ведення селянського (фермерського) господарства, літнього оздоровлення дітей та багато інших, що стосуються повсякденного життя людей, переселених із зони відчуження.
    26 квітня минає 25 років з дня трагедії на Чорнобилі, та з роками не стихає біль і не зникають проблеми, пов’язані з цим техногенним лихом. Тому покликані такі зустрічі, яка відбулася в Несватковому, роз’яснити підтримку державою чорнобильців та допомогти розв’язувати нагальні питання сьогодення.
Кількість переглядів: 47