Зустріч з переселенцями з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко провів зустріч-нараду з громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції по питаннях, пов’язаних із їх соціальним забезпеченням. Участь в нараді взяли: старший прокурор прокуратури Олександрівського району Вікторія Буданцева, Бірківський та Веселівський сільські голови Олександр Поліщук та Іван Назолін, директор територіального центру з надання соціальної допомоги в Олександрівському районі Любов Емірова.

Виступаючи перед присутніми перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко повідомив присутні, що Олександрівський район прийняв 182 особи, в тому числі 50 дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Це один із найбільших показників в Кіровоградській області.

На сьогоднішній день районним центром зайнятості працевлаштовані 8 осіб, Олександрівський територіальний центр надав допомогу 24 сім’ям, управлінням Пенсійного фонду України в Олександрівському районі переоформлена та виплачується пенсія 60 особам, в інформаційній базі по управлінню соціального захисту населення перебуває 23 сім’ї в кількості 61 особи, в тому числі 32 дитини.

На нараді громадянами, які переїхали із східних областей України, були підняті питання забезпечення паливом їхніх помешкань, придбання зимового одягу, пенсійного забезпечення.

Загалом присутні залишилися задоволеними тим, як вирішуються їхні соціальні питання в районі, а перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко завірив присутніх, що влада району буде і в подальшому приділяти велику увагу у вирішенні проблемних питань, які турбують переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Кількість переглядів: 59