Зустріч з переселенцями з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей провів зустріч з громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції по питаннях, пов’язаних із їх соціальним забезпеченням. Участь в нараді взяли: члени районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, та представники громадської організації „Територія успіху” з м Кіровограда.

Присутніми були підняті питання працевлаштування, соціальних виплат, нарахування субсидії на комунальні послуги, протезування та інші.

Юристи громадської організації „Територія успіху” Марина Іщенко, Катерина Детушева, Олена Гурба, а також начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун та директор центру зайнятості Олександр Ашотович надали відповіді і консультації громадянам, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей завірив присутніх, що влада району завжди відкрита до спілкування та буде і в подальшому приділяти велику увагу у вирішенні проблемних питань, які турбують переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Кількість переглядів: 35