Зустрічалися солдатські матері

12 січня голова районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко провели чергову зустріч із дружинами та матерями військовослужбовців, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України. На засіданні також були присутні радник голови РДА з питань надання допомоги учасникам АТО Валентина Гирич, представники районного центру зайнятості, управління соціального захисту РДА, райвіськкомату, відділу Держземагенства.

У ході зустрічі були обговорені питання отримання земельних ділянок, надання соціальної допомоги та пільг учасникам АТО та їх сім’ям. Жінкам також розповіли, як їхнім синам та чоловікам стати на облік у районному центрі зайнятості та яким буде грошове забезпечення демобілізованих воїнів АТО.

Ольга Борота наголосила на тому, що районна влада не залишається осторонь проблем учасників АТО та їх сімей і запевнила у продовженні плідної співпраці.

Засідання пройшло досить емоційно: були почуті реальні історії від солдатських матерів. Присутні ділилися своїми переживаннями та проблемами. Та головна мета зібрання – щоб жінки та матері не лише говорили, слухали, чули одне одного, а й ефективно співпрацювали між собою та владою.

По закінченню зустрічі і дорослі, і малі учасники художньої самодіяльності міського будинку культури привітали присутніх із Різдвом Христовим.  У виконанні творчого колективу звучали традиційні  українські  різдвяні пісні, колядки та щедрівки.

Кількість переглядів: 33