Звернення у зв’язку з 32 роковинами Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Дорогі жителі Олександрівщини!

Безпрецедентна за масштабом і наслідками техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній станції стала національною трагедією, болючою історією для всього світу, важкою спадщиною майбутнім поколінням. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження смертельної радіації. На привеликий жаль, багато з них вже пішли з життя.

Спливають роки, але в пам’яті кожного з нас назавжди залишаться свіжим рубцем спогади про Чорнобильську трагедію. Особливо для тих людей, які змушені були покинути свої домівки, могили батьків і пересилитися на Олександрівщину. Хочеться вірити, що вона для них стала рідною, що тут їх зустріли з чуйністю, взаємодопомогою, турботою.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія. Людська шана та вдячність героям – ліквідаторам.

З повагою,

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації 
Кількість переглядів: 34