Звернення з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

28 жовтня цього року ми відзначаємо 68-му річницю визволення України від фашистських загарбників.

Восени 1944-го на нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах Визволення. У найстрашнішій в історії людства війні сини й дочки України захистили Вітчизну від ненависного ворога, вигнали його з нашої рідної землі.

Ця дата дорога усім нам як пам’ять про героїчні події, що стали невід’ємною часткою української історії, важливим уроком для прийдешніх поколінь.

Український народ завжди буде пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захистив нашу землю від фашистських нападників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого.

Дякуємо вам, дорогі наші, рідні ветерани, за те, що навчили любити свою Вітчизну більше за життя, що показали, як захищати свій рідний дім до кінця, що завжди стоїте на варті добра і справедливості. Щиро зичимо вам довгих років життя, міцного здоров’я, бадьорості духу, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Нехай єднає нас надія на краще майбутнє у мирі та злагоді, додаючи віри у здійснення заповітних мрій і сподівань в ім’я процвітання рідної землі.

З повагою,

Валерій Авксентьєв,
голова районної державної адміністрації
Василь Скляренко,
голова районної ради
Кількість переглядів: 54