Звернення з нагоди Дня незалежності України

Україні, про яку мріяли, за  волю, самостійність та незалежність якої боролись цілі  покоління українців нині –  двадцять вісім.

Наш народ завжди вирізнявся надзвичайною волелюбністю, нестримним прагненням свободи та незламною силою волі. Саме свобода у всі часи була потужною рушійною силою боротьби за незалежність.

Упродовж віків і століть  завдяки незламності духу, національній ідеї, згуртованості та наполегливій праці український народ зумів збудувати власну державу та утвердити її. Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою  українців, які боролися й гинули за нашу національну ідентичність.

24 серпня 1991 року – ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Двадцять восьму річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. За 2014-19-ті роки фронтовими дорогами Східної України пройшли тисячі патріотів. Щирі слова вдячності усім мужнім воїнам, ветеранам війни, волонтерам і кожному жителю нашого краю, хто виконував свій військовий обов’язок в зоні АТО,  хто нині незламно стоїть в обороні нашої державності.

На даний час нам доводиться переживати не легкі часи, ми по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній і незалежній державі. Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями.

Паростки зусиль усього народу стають усе помітнішими. Українці дістали підтримку міжнародної спільноти, отримали безвіз. Більше ста реформ започаткували буквально за останні три роки. На рівні держави запущено дієві механізми, які дозволяють розвиватися регіонам: працює Державний фонд регіонального розвитку, надходять субвенції з Держбюджету. А за тим – відремонтовані дороги, збудовані школи, дитячі садочки, Будинки культури, ФАПи та багато іншого.

Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякую Олександрівській громаді за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!

З нагоди Дня незалежності України бажаю вам, мої земляки, міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!

Із 28-ю річницею Незалежності!

Слава Україні!

З повагою,

Анатолій КАРАЖБЕЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 19