Звернення з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

Шановні земляки!

Щорічно, в останню суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Цього дня ми згадуємо усіх, хто загинув внаслідок тоталітарної політики радянської влади у 1921—1923, 1932 – 1933 та 1946—1947 роках. Це день пам’яті про страшні часи, коли наша земля, здатна давати колосальні врожаї, вкривалася тілами, ні в чому невинних, загиблих голодною смертю людей.

Жахливий смерч голоду знищив не лише життя мільйонів українських людей, а й ненароджених ними. Українські люди, які не знали слова геноцид, стали його жертвами – власною страшною долею шлють нам пересторогу крізь плин віків.
Всі ми перед пам’яттю жертв голодомору мусимо стати чистішими і чеснішими.
Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об’єктивну оцінку і запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії.
Згадуючи жертв геноциду ми повинні віддати їм належну шану. Ми маємо піднести свою молитву, засвітити свічку пам’яті. Ми просимо у Бога, щоб наша українська земля і наш народ ніколи більше у своїй історії не зазнавали подібних трагедій. І кожен нехай зробить для цього все необхідне.
Хай вічною буде пам’ять про наших земляків.

Андрій ЛАПА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 5