Звернення з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

   Шановні земляки! Дорогі ветерани!

    28 жовтня цього року ми відзначаємо 69-ту річницю визволення України від фашистських загарбників.

    Восени 1944-го на нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах Визволення. У найстрашнішій в історії людства війні сини й дочки України захистили Вітчизну від ненависного ворога, вигнали його з нашої рідної землі. 

    Ця дата дорога усім нам як пам’ять про героїчні події, що стали невід’ємною часткою української історії, важливим уроком для прийдешніх поколінь.

   Український народ завжди буде пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захистив нашу землю від фашистських нападників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого.

   Шановні ветерани, сивочолі наші фронтовики, синівське спасибі вам за ваш безсмертний подвиг, за вашу невтомну працю на благо Вітчизни. Багато страждань довелося вам пережити, ви втрачали бойових побратимів, підставляли свої груди під ворожі кулі заради жаданої пори визволення від ворога.

   З святом визволення України всіх вас, дорогі земляки. Процвітання і миру нашій землі, рідній Україні. Злагоди і добробуту всім!

    З повагою,

Валерій АВКСЕНТЬЄВ                         Василь СКЛЯРЕНКО

голова районної                                   голова районної ради 

державної адміністрації         

Кількість переглядів: 53