Звітно-виборна конференція Олександрівської районної організації ветеранів України

19 вересня у залі засідань райдержадміністрації під головування голови районної організації  Василя Жалдака відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, заступник голови районної ради Сергій Перевезій, відповідальний секретар Кіровоградської обласної організації ветеранів України Любов Головко, голова Олександрівської селищної організації ветеранів України Олександра Геращенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, сільські та селищні голови.

У ході конференції заслухано звіт голови районної організації ветеранів України Василя Жалдака про роботу організації за період з жовтня 2015 року по вересень 2019 року.

Обговорюючи роботу основні напрямки роботи організації за звітній період та плани на майбутнє делегати конференції звертали увагу на посилення патріотичного виховання молоді, співпраці первинних ветеранських організацій з органами місцевого самоврядування та представниками місцевого бізнесу, а також на спрямування спільних зусиль ветеранських організацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, спрямованих на покращення соціального захисту ветеранів війни і праці, медичного забезпечення та обслуговування.

Виступаючи перед присутніми, відповідальний секретар Кіровоградської обласної організації ветеранів України Любов Головко відмітила значний вклад ветеранів району у героїко-патріотичне виховання молоді, сприяння в поліпшенні соціального забезпечення ветеранів і людей похилого віку, активну громадську позицію.

Окрім делегатів  конференції, перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та головний лікар КНП Олександрівська ЦРЛ Алла Гресь, які інформували про роботу щодо співпраці з ветеранським організаціями та заходи, спрямовані на покращення соціального захисту ветеранів та медичного обслуговування.

Під час конференції делегати переобрали Василя Жалдака головою районної організації ветеранів України на наступну каденцію, затвердили склад президії районної організації та постійних комісій, а також обрали делегатів від ветеранів району до складу президії обласної організації ветеранів України та на обласний ветеранський пленум.

Кількість переглядів: 27