20 років на службі людям

    Олександрівський районний центр зайнятості прийняв естафету в проведені ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості, який стартував в Кіровоградській області 3 вересня 2010 року під гаслом “20 років на службі людям”.
    Теплим вересневим днем в смт Олександрівка, на площі біля парку відпочинку відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, в якому прийняли участь голова Олександрівської районної державної адміністрації Авксентьєв В.В, близько 35 роботодавців, зокрема Хлібокомбінат РСТ, Олександрівська ЦРЛ, ДП “Олександрівський лісгосп”, Олександрівська філія “Кіровоградобленерго”, Олександрівський ВЦ104, ФГ Гусака В.М. та соціальні партнери. Роботодавці пропонували свої вакансії та презентували продукти свого виробництва для більш ніж 270 шукачів роботи, учнів випускних класів Олександрівських загальноосвітніх шкіл та студентів Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування.
    З метою популяризації робітничих професій для учасників ярмарку проводилася презентація Олександрівської філії Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Студенти та майбутні випускники закладу проводили майстер-клас з карвінгу (художня різка овочів та фруктів), приготування коктейлів та інших кулінарних виробів.
    Шукачі роботи та роботодавці мали змогу отримати різноманітні консультації в тематичних консультпунктах. Учнів випускних класів та студентів найбільше зацікавила інформація, яка розміщена в консультпунктах “Отримай сучасну професію” та “Пізнай себе – знайди роботу”. Там же вони проходили тестування в результаті чого дізнавалися більше про відповідність своїх умінь і навичкам до професій, які їх найбільше цікавлять. Інші учасники також отримували консультації в консультпунктах “Законодавство для Вас” та “Підприємництво – крок за кроком”.
    Проводилися співбесіди потенційних претендентів на роботу з представниками роботодавців, які мали вакансії.
Кількість переглядів: 77