2011 – сільськогосподарський

    Всі чекали ранню весну, та вона забарилася, змусивши сільгоспвиробників мобілізувати сили, щоб якомога швидше — в стислі терміни, буквально за лічені дні, провести комплекс весняно-польових робіт. Особливо це стосується ранніх зернових, яким потрібен час на ярдов, зокрема, ярого ячменю. А до сівби встигнути провести ряд робіт по догляду за озиминою та обробітком грунту — закриття вологи, культивації грунту під посів та інше.
    Повним ходом йдуть польові роботи у ТДВ „Фундукліївське ХПП”. Найперше — підживлювали озимину по мерзлоталому грунту. Нині в господарстві підживлено озимої пшениці на площі 247 га. Крім того, закрили вологу на площі 500 га. І врешті стало можливим розпочати весняну сівбу. Тож, не гаючи й хвилини, за дідівською традицією першим сіють ячмінь. На сівбу ярого ячменю механізатори В.В. Коніченко, В.М. Ружицький, П.М. Кирильчук, сівальники С.І. Ковтун, О.О. Глінкін, С.М. Лагно вивели три агрегати.
    Готують грунт під посів тракторами Т-150 К з культиваторами А.П. Сінченко, Ю.І. Костенко, Р.В. Свирид.
    Посівний матеріал до сівалок підвозять вантажівками ГАЗ-53 водії-заправники І.А. Педань, І.М. Сіряк.
    А протруїли зерно до посіву І.П. Безродній, С.І. Галицький.
    Щоб не так вивітрювалася волога, посіви прикочує В.Г. Чернявський. Безперервність посівної забезпечує комплексна ремонтна ланка, до складу якої входять М.А.Гарбуз, М.М. Перевертень, Д.М. Підфігурний, А.А. Манько, С.В. Куценко.
    Заправку техніки на полі пально-мастильними матеріалами проводить І.В. Мірошніченко.
    Та робота роботою, а обід за розкладом. Добре попрацювали, потрібно поповнити сили, смачно попоївши калорійної їжі. Обіди механізаторам вивозять на поле водій С.М. Лопатко та кухар С.І. Підфігурна.
    Контролює проведення польових робіт заступник голови правління М.І. Красюк.
Кількість переглядів: 53